درباره ما

Image

از این که به سایت wikiwebia مراجعه کرده اید, از شما متشکریم.

wikiwebia سایت علمی, فرهنگی, هنری و سرگرم کننده است. هدف ما در wikiwebia این است که مطالب علمی و آموزشی را با شیوه های آموزشی روز دنیا و سرگرمی همراه کنیم تا خواندن آنها لذت بخش باشد. همچنین هدف ما این است که دانش آموزان و دانشجویان بتوانند از مطالب سایت wikiwebia در کارهای تحقیقاتی بهره ببرند. از طرفی هدف wikiwebia این است که مطالبی را آموزش دهد که در آینده هم مسیر زندگی آنها را تعیین کند یا به عنوان یک سرگرمی در زندگی آینده آنها به کار آید.

در جهانی که شبکه جهانی اینترنت اطلاعات را به سرعت و البته بیشتر به  بعضی از زبان ها مثل انگلیسی به همه جا منتقل می کند, دانش دوستان ایرانی هم باید سایت هایی داشته باشند که آنها را با این اطلاعات فزاینده مجهز کند. از طرف دیگر آنها بتوانند اطلاعات مورد نظرشان را از منبعی که براساس فرهنگ ایرانی بنا شده دریافت کنند. آنها با مراجعه به چنین منبعی  هرچه بیشتر با شرایط و امکانات کشورشان نیز آشنا می شوند.

ما در wikiwebia می کوشیم به فرهنگ ایرانی بها دهیم.

همکاران سایت:

سردبیر: حمیده احمدیان راد روزنامه نگار

سینا امیری کارشناس ارشد از مدرسه مهندسی مکانیک و انرژتیک والانسی ین فرانسه

محمدرضا کریمی کارشناس ارشد مدیریت

محمدرضا کریمی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی

محمدرضا کریمی دکتر داروساز

محمدرضا کریمی کارشناس کشاورزی

مهسا شجاعی دانشجوی رزیدنتی دانشگاه علوم پزشکی ایران

محمدرضا کریمی کارشناس مدیریت خانواده

محمدرضا کریمی کارشناس عمران

محمدرضا کریمی مدیر وبسایت  :  یک بازاریاب

 

ما در wikiwebia منتظر پیشنهادات و انتقادات ارزنده مخاطبانمان هستیم و بی شک از آنها در بهبود محتوای سایت استفاده خواهیم کرد. فراموش نکنید که wikiwebia را به دوستان و خویشانتان هم معرفی کنید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To top