کارآگاه بزرگی به نام بتمن

بتمن

بتمنبتمن در مقایسه با بشر عادی توانایی های فوق بشری دارد. اولین و بهترین ویژگی او هوش بسیار زیادش است. بتمن از نظر بسیاری بزرگ ترین کارآگاه جهان به حساب می آید. او با فکرش و سوپررایانه ای که در هیبت خفاشی اش دارد،‌ توانسته بسیاری از مشکلات را حل کند و مقابل حملات “جوکر” بایستد و سخت ترین معماهای “ریدلر” را حل کند.

او همچنین یک استراتژیست و تاکتیک دان عالی است. همیشه به بسیاری از پله های پیش رویش فکر می کند. به قولی همین دلیل باعث شده که بتواند بر سوپرمن هم غلبه کند. بتمن با استفاده از فکر به جای استفاده از نیروی عضلانی می تواند مرد آهنین را هم به تله بیندازد. دیگران ممکن است بگویند که هذیان باعث شده که سیستم ماهواره ای بسازد تا درباره فوق بشرهای دیگر جاسوسی کند.

batmanmobileبتمن همچنین استاد بسیاری از هنرهای رزمی،‌ سلاح های دستی و جنگ رودررو است. بدن او در اوج توانایی های بشری است و با سال های زیاد آموزش تواناتر هم شده است. او همچنین به شدت چابک است و ورزشکار و آکروبات بازی است که با سال ها پرواز بر فراز شهر “گوتهام” آن را روی سرانگشتانش نگه می دارد. در نهایت بتمن با ثروت بسیار زیادش انباری از ابزار تکنولوژیکی،‌ وسایل نقلیه و سلاح های گردآوری شده،‌ از “بترنگ” قابل اعتماد گرفته تا “بتوموبیل” دارد. بتمن همچنین برای هرکاری آماده است. تحقیق و پیشرفت ابزار کار اوست تا با هرچه که بتواند انتقام خانواده اش را بگیرد و از شهر گوتهام حفاظت کند.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

To top